22-23 листопада у місті Києві проходила VІ Всеукраїнська конференція керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї, яку проводила з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Місія Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї.
З благословення Високопреосвященнійшого Марка Митрополита Хустського та Виноградівського голова віділлу в справах сім’ї прот. Сергій Алексій взяв участь в роботі конференції.
Робота форуму розпочалася з молебну . В роботі конференції було зареєстровано понад пів сотні учасників із різних куточків України та студенти Київських духовних шкіл.
Очолив захід Голова Місії, Високопреосвященніший архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон.
Конференція як завжди проходила в жвавій та теплій атмосфері спілкування в докладах та обміном досвіду по роботі з сім’ями в різних куточках УПЦ.









