Митрополит Марк звершив освячення престолу та Святкову Літургію в день Стрітення Господнього
15 лютого 2025 року, у свято Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, у Свято-Стрітенському храмі села Руська Долина відбулося святкове богослужіння.
Божественну літургію очолив митрополит Хустський і Виноградівський Марк. Перед початком служби архіпастир звершив чин освячення нового престолу. Йому співслужив архієпископ Угольський Симеон та духовенство єпархії.
Під час богослужіння підносилися особливі молитви за мир в Україні та її захисників.
Завершилося святкове богослужіння освяченням свічок та хресним ходом, після якого архіпастир вручив церковні грамоти.











