Митрополит Марк очолив Літургію в другу суботу Великого посту та звершив священницьку хіротонію
15 березня 2025 року, в другу суботу Великого посту, коли Церква звершує особливе поминання спочилих, високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив Божественну Літургію.
Під час богослужіння владика звершив пресвітерську хіротонію над протодияконом Максимом Габорцем, благословивши його на служіння у священницькому сані.
Під час Літургії були піднесені сугубі молитви за упокій усіх від віку спочилих православних християн. Богослужіння завершилося зверненням архіпастиря до вірян зі словами настанови про важливість молитви за покійних, особливо в дні Великого посту.











