24 грудня 2024 року у Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанії), під час Божественної літургії перед початком засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, разом із Предстоятелем і архієреями молився Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.
Митрополит Марк прибув до Києва для участі в роботі Священного Синоду, під час якого будуть розглянуті питання церковного життя та підбиті підсумки за 2024 рік.
Під час богослужіння у храмі на честь Всіх святих, що при резиденції Предстоятеля, підносились особливі молитви за мир в Україні, її владу, військо та всіх, хто перебуває у випробуваннях.











