Напередодні Дня пам’яті Святителя Миколая військових у Тячівській районній лікарні відвідали священнослужителі

0
134

Напередодні Дня пам’яті Святителя Миколая військових у Тячівській районній лікарні відвідали священнослужителі

З благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, напередодні Дня пам’яті Святителя Миколая архімандрит Досифей та протоієрей Василій здійснили духовну місію, відвідавши військових, які проходять лікування у Тячівській районній лікарні.

Священнослужителі передали захисникам Боже благословення, висловили подяку за їхній героїзм та самопожертву в обороні України. Також вони піднесли молитви за швидке одужання військових та мир в Україні.

Ця зустріч стала важливим свідченням духовної підтримки, яку Церква надає тим, хто боронить рідну землю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.