Напередодні Дня пам’яті Святителя Миколая військових у Тячівській районній лікарні відвідали священнослужителі
З благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, напередодні Дня пам’яті Святителя Миколая архімандрит Досифей та протоієрей Василій здійснили духовну місію, відвідавши військових, які проходять лікування у Тячівській районній лікарні.
Священнослужителі передали захисникам Боже благословення, висловили подяку за їхній героїзм та самопожертву в обороні України. Також вони піднесли молитви за швидке одужання військових та мир в Україні.
Ця зустріч стала важливим свідченням духовної підтримки, яку Церква надає тим, хто боронить рідну землю.











