Недільна школа Свято-Успенського храму привітала громаду з Різдвом Христовим

0
95

Недільна школа Свято-Успенського храму привітала громаду з Різдвом Христовим

Недільна школа Свято-Успенського храму привітала парафіян із Різдвом Христовим святковим виступом. Діти виконали різдвяні піснеспіви та декламували вірші, прославляючи народження Спасителя.

 

Настоятель храму, протоієрей Федір Шутко, подякував юним учасникам за їхню старанність і щирість, а після виступу діти отримали святкові подарунки. Атмосфера радості й духовного піднесення охопила всіх присутніх у храмі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.