Недільна школа Свято-Успенського храму привітала громаду з Різдвом Христовим
Недільна школа Свято-Успенського храму привітала парафіян із Різдвом Христовим святковим виступом. Діти виконали різдвяні піснеспіви та декламували вірші, прославляючи народження Спасителя.

Настоятель храму, протоієрей Федір Шутко, подякував юним учасникам за їхню старанність і щирість, а після виступу діти отримали святкові подарунки. Атмосфера радості й духовного піднесення охопила всіх присутніх у храмі.









