#РІЗДВЯНЕ #ПОСЛАННЯ
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОГО
МАРКА, МИТРОПОЛИТА ХУСТСЬКОГО І ВИНОГРАДІВСЬКОГО.
Возлюблені у Христі пастирі, диякони, монахи та монахині і всі вірні чада Хустської єпархії!
З великою радістю та духовним піднесенням ми знову зустрічаємо світле свято Різдва Христового! Сьогодні наше серце наповнюється вдячністю Богові за дар Його безмежної любові – народження Спасителя світу. «Слово стало тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та істини» (Ін. 1:14). Цими словами апостол нагадує нам, як Господь прийшов на землю, щоб дарувати нам світло спасіння.
У цей благословенний день ми чуємо ангельський спів: «Слава на висоті Богу і на землі мир, у людях добра воля!» (Лк. 2:14). Ці слова звучать закликом до миру та любові. Христос народжується, щоб перемогти темряву світу, принести надію і відкрити шлях до спасіння.
Апостол Павло говорить: «Любіть один одного братньою любов’ю; випереджайте один одного пошаною» (Рим. 12:10). Тож нехай це Різдво спонукає нас до любові, милосердя та взаємної підтримки, зміцнить наші серця у вірі та надії.
Нехай Різдво Христове принесе у ваші домівки радість і мир, збереже вас у доброму здоров’ї і зміцнить у благодаті Божій. Молімося за нашу землю, за мир і благополуччя нашого народу, щоб Господь дарував силу та мудрість у ці непрості часи.
З різдвяною радістю у серці і любов’ю у Христі,
+ Марк
Митрополит Хустський і Виноградівський











