РІЗДВЯНІ КОЛЯДКИ В С. РАКОШ.
З благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського вихованці недільної школи Свято-Успенського храму с. Ракош разом з настоятелем прот. Олександром Плешинець відвідали прихожан храму прославляючи новонародженого Богомладенця у їхніх домівках.
Юні парафіяни передавали святковий настрій вінчуючи всім здоров’я, радості, миру і благополуччя. Всі зібрані кошти діти по традиції будуть використовувати для виготовлення окопних свічок, які будуть передані Збройним Силам України.
Різдвяна радість та святкові колядки об’єднали людей у прославлені новонародженого младенця Христа і Його Пречистої Матері.











