☦️2 серпня 2024 року. В ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ПРОРОКА БОЖОГО ІЛІЇ. Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святкову Літургію в жіночому монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Липча.
Йому співслужили: Високопреосвященніший Іоанн, митрополит Херсонський і Таврійський та Преосвященніший Веніамін єпископ Скадовський .
Після Літургії владика звершив мале освячення води та привітав всіх людей зі святом , а також привітав архім. Арсенія з 45- річчям від дня народження.










