СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ С. УГЛЯ.

0
162

☦️28 серпня 2024 року , в день Успіння Пресвятої Богородиці. Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Успенському жіночому монастирі с. Угля.

На Літургії владика звершив пресвітерську хіротонію над ієродияконом Іларіоном.

За Літургією була піднесена особлива молитва за воїнів ЗСУ та за мир на нашій землі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.