☦️28 серпня 2024 року , в день Успіння Пресвятої Богородиці. Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Успенському жіночому монастирі с. Угля.
На Літургії владика звершив пресвітерську хіротонію над ієродияконом Іларіоном.
За Літургією була піднесена особлива молитва за воїнів ЗСУ та за мир на нашій землі.











