25 лютого 2024 року, в неділю про Митаря та Фарисея, і день пам’яті Іверської ікони Божої Матері керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію в Свято- Іоанно Богословському жіночому монастирі с. Копашнево – Поляна.











