8 листопада 2024 року, в день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, у Свято-Димитріївському храмі села Мала Уголька відбулося святкове богослужіння. Очолив літургію високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський. Йому співслужив преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський, а також духовенство Хустської єпархії.
Під час богослужіння було виголошено особливі молитви за мир в Україні та за захист воїнів Збройних сил України.
Після літургії владика Марк нагородив благодійників, які підтримують розвиток храму та громади, єпархіальними грамотами, вшановуючи їхній внесок у духовне життя парафії.










