Свято Богоявлення у жіночому монастирі села Липча: святкова літургія та освячення води
З 18 на 19 січня 2025 року, у день Святого Богоявлення та Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, в жіночому монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Липча відбулося святкове богослужіння.
Божественну Літургію очолив керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський. Йому співслужив Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський, вікарій Херсонської єпархії.
Під час богослужіння лунали особливі молитви за Україну, її народ і захисників.
Після завершення Літургії, велике освячення води на монастирському джерелі з благословіння владики Марка, звершив Преосвященніший єпископ Веніамін. Освячена вода стане для віруючих джерелом духовної сили та зцілення.
Свято Богоявлення зібрало численних вірян, які прийшли розділити радість великого християнського торжества, взяти участь у богослужінні та отримати благословення.










