З благословення Високопреосвященнійшого Марка,митрополита Хустського та Виноградівського у єпархії пройшла святкова акція ” О хто,хто Миколая любить”.
Голова місіонерського та молодіжного віділлу відвідав Вільшанський будинок інтернат та молодіжне відділення” Парасолька”, де привітав всіх з святом Чудотворця Миколая та побажав завжди бути добрими та ввічливими .До свят всі отримали солодкі та інші подарунки.
Також до акції долучились ряд парафій Хустської єпархії.









