29 вересня, у день прославлення ікони Божої Матері ” Призери на Смиреніє”, у м. Виноградів.у свято Троїцкому кафедральному соборі, відсвяткували друге престольне свято. Це свято, якого з нетерпінням чекали усі прихожани. Божественну Літургію очолив архімандрит Алексій (Бринчак), та священики із сусідніх сіл. Завдяки старанням настоятеля та прихожан, храм став окрасою міста та укріпленням православної віри. У цей святковий день була вознесена молитва за Мир на нашій землі до Божої Матері. Слово настанови у проповіді сказав на запричасному о.Іван Петечел. По закінченні літургії був відслужений подячний молебень, і ще багато разів лунав піснеспів “Многая літ” на честь прихожан та настоятеля храму міста.
авт. прот. Михаіл Бедзіля









