У Неділю про сліпого митрополит Марк звершив святкову Літургію у селі Новобарово
17 травня 2026 року, у шосту неділю після Пасхи, Неділю про сліпого, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, звершив святкову Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі села Новобарово.
Його Високопреосвященству співслужив вікарій Хустської єпархії Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, а також духовенство єпархії.
Під час богослужіння підносилися особливі молитви за мир в Україні, за воїнів-захисників та увесь український народ.
Після завершення Літургії архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді та привітав усіх присутніх зі Світлим Христовим Воскресінням.











