У НЕДІЛЮ 4-ТУ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ МИТРОПОЛИТ МАРК ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-СЕРАФИМІВСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ С. ПРИБОРЖАВСЬКЕ
28 червня 2026 року, у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці, з благословіння керуючого Мукачівською єпархією Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, звершив святкову Божественну літургію у Свято-Серафимівському жіночому монастирі села Приборжавське.
Його Високопреосвященству співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Марк, єпископ Рахівський, а також духовенство Мукачівської та Хустської єпархій.
За богослужінням були піднесені особливі молитви за мир в Україні, її захисників, український народ та якнайшвидше припинення війни.
Насамкінець Високопреосвященніший владика Марк подякував настоятельці обителі з сестрами за теплий прийом, побажав усім Божої допомоги, миру, духовної радості та щедрих милостей Божих.











