У п’ятий день Великого посту митрополит Марк звершив Літургію Передосвячених Дарів
7 березня 2025 року, у п’ятий день Великого посту, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив Літургію Передосвячених Дарів.
Під час богослужіння підносилися молитви за мир в Україні та духовну стійкість вірян у дні посту.
Після Літургії було звершено читання канону святого великомученика Феодора Тирона, а також традиційне освячення колива на спомин про диво, пов’язане з цим святим.
Віряни мали можливість долучитися до спільної молитви, зберігаючи духовну зосередженість та покаянний настрій, властивий Великому посту.











