У Свято-Михайлівському храмі села Широке відбулося відспівування воїна України Михаїла Лешка
3 січня 2024 року, з благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, у Свято-Михайлівському храмі села Широке звершено чин відспівування українського воїна Михаїла Лешка.
Богослужіння очолив благочинний Великокомʼятського благочиння, протоієрей Євгеній Чутора, у співслужінні духовенства Хустської єпархії.
Під час відспівування священнослужителі піднесли молитви за упокій душі спочилого героя, який віддав своє життя за мир і незалежність України. У своїх промовах вони висловили співчуття родині покійного та закликали присутніх до молитовної пам’яті про нього та всіх захисників України.
Вічна пам’ять і шана герою! Нехай Господь упокоїть його душу в Царстві Небесному.











