У Свято-Успенському храмі села Вільхівці відбулося відспівування загиблого воїна Марича Володимира
27 грудня 2024 року, з благословіння Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, у Свято-Успенському храмі села Вільхівці відбувся чин відспівування загиблого воїна Марича Володимира, який віддав своє життя за незалежність і свободу України.
Заупокійне богослужіння очолив благочинний Нересницького округу протоієрей Сергій Алексій. Йому співслужили священники Нересницького благочиння.
Під час відспівування віряни, священнослужителі та родина покійного молилися за упокій його душі та просили Господа прийняти його до вічного спокою.
Церква висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Герої не вмирають, адже їхня жертва назавжди залишається в серцях українського народу. Вічна пам’ять Герою України!











