Хустська єпархія вітає митрополита Марка з 51-річчям дияконської хіротонії
17 березня 2025 року виповнюється 51 рік з дня дияконської хіротонії високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського.
З цієї нагоди духовенство та віряни Хустської єпархії щиро вітають свого архіпастиря, висловлюючи вдячність за його багаторічне служіння Церкві Христовій.
Нехай Всемилостивий Господь укріпляє Вас, Владико, у подальшому служінні на ниві Христовій, дарує духовну радість, невичерпну силу та Свою небесну допомогу!
Многая і благая літа!










