Хустська єпархія вітає митрополита Марка з 51-річчям дияконської хіротонії

0
187

Хустська єпархія вітає митрополита Марка з 51-річчям дияконської хіротонії

17 березня 2025 року виповнюється 51 рік з дня дияконської хіротонії високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського.

З цієї нагоди духовенство та віряни Хустської єпархії щиро вітають свого архіпастиря, висловлюючи вдячність за його багаторічне служіння Церкві Христовій.

Нехай Всемилостивий Господь укріпляє Вас, Владико, у подальшому служінні на ниві Христовій, дарує духовну радість, невичерпну силу та Свою небесну допомогу!

Многая і благая літа!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.