Митрополит Марк очолив богослужіння в день пам’яті 40 мучеників Севастійських та звершив дияконську хіротонію
22 березня 2025 року, в день пам’яті святих 40 мучеників Севастійських, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, звершив Божественну літургію в храмі села Угля-Груники.
Його Високопреосвященству співслужили вікарій Хустської єпархії Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, а також духовенство єпархії.
Під час богослужіння відбулася хіротонія іподиякона Даниїла Руснака в сан диякона.
Також підносилися особливі молитви за мир в Україні та воїнів ЗСУ.
На завершення митрополит Марк звернувся до присутніх із словом настанови, наголосивши на важливості стійкості у вірі, жертовного служіння та духовного вдосконалення.











