Благодійник допоміг парафіянам храму с. Кричево відвідати ряд святинь

0
2875

Благодійник допоміг парафіянам храму с. Кричево відвідати ряд святинь
Починаючи від дня Святої Пасхи і по сьогоднішній день парафіяни православного храму с. Кричево звершили цілий ряд паломницьких поїздок, вклоняючись святиням і просячи благодатної допомоги у Господа в духовному житті.

За цей короткий період часу віряни багаторазово відвідували Почаївську Лавру, долучилися до учасників Всеукраїнського хресного ходу і прийняли участь у святкових богослужіннях, які проходили на Володимирській гірці та Києво-Печерській Лаврі 27-28 липня в день памяті св. князя Володимира.

Звершили поїздку по храмах та обителях Чернівецько-Буковинської єпархії, а також вклонилися святиням наших закарпатських монастирів. Разом з віруючими людьми с. Кричева участь в паломницьких поїздках часто приймали й богомольці і з навколишніх сіл Драгова, Копашнова і Колодного.

Всі ці духовно-корисні звершення відбувалися з ініціативи, організації та при фінансовій підтримці парафіянина православного храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Кричево Стойки Івана Васильовича. Від імені парафіян настоятель храму протоієрей Сергій Ярема висловлює слова щирої подяки благодійнику за звершену доброчинність. Нехай Господь нагорожує Вас за понесений труд добрим здоров’ям і благополуччям, благославляє всю Вашу родину і всі добрі справи, якими Ви займаєтеся.

Автор та фото: прот. Сергій Ярема

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.