30 травня 2018 року Високопреосвященніший Марк, Митрополит Хустський і Виноградівський, відвідав парафію с. Біла Церква.
Владиці співслужив настоятель храму архімандрит Венедикт (Хромей) та священнослужителі єпархії, які прийшли привітати отця настоятеля з його днем народження.









