В центральному храмі смт. Міжгір’я, при якому є капличка на честь великомученика і цілителя Пантелеїмона, відбулося святкове богослужіння в день памяті святого.
Богослужіння очолив благочинний Міжгірського округу прот. Петро Савка, якому співслужили настоятель храму прот. Євгеній Добра та священнослужителі благочиння.
Проповідь виголосив гість з Мукачівської Єпархії прот. Петро Біряк, який ознайомив вірян з життям та мученицькою кончиною святого.
По завершенні Літургії, навколо храму був звершений хресний хід з піснеспівами, читанням Святого Євангелія і окропленням святою водою. Богослужіння завершилося многоліттям та помазанням святим єлеєм.
Автор та фото: ієрей Віталій Савка













