Богослужіння у с. Негровець

0
2040
Богослужіння у с. Негровець

2 серпня Церква вшановує пам’ять одного із найбільш величних святих Старого Завіту – пророка Божого Ілії. Його служіння в Ізраїлі відбувалося за вісім з половиною століть до Різдва Христового. За свою ревність перед Богом пророк Ілія був узятий на небо живим у вогненній колісниці. За переданням Святої Церкви, пророк Ілія буде предтечею Страшного Другого Пришестя Христа на землю і під час проповіді прийме тілесну мученицьку смерть.

Прославити древнього святого жителі Тереблянської долини зібралися у старовинному храмі села Негровець, що на Міжгірщині, де і відбулося святкове богослужіння з нагоди другого престольного свята.

Божественну літургію, на яку зібралось чимало людей, очолив ієромонах Кирилл (Маскаль) у співслужінні духовенства сусідніх сіл. Протоієрей Михаіл Зятюк виголосив проповідь, в якій розповів про життя і чудеса святого пророка Ілії та закликав усіх бути ревними до свого спасіння.

Наприкінці богослужіння навколо храму був здійснений хресний хід з піснеспівами, читанням Святого Євангелія і окропленням усіх присутніх Святою водою. Архімандрит Олексій (Бринчак) привітав парафіян з другим престольним святом їхнього храму і побажав, щоб приклад святого пророка Ілії був взірцем для наслідування у вірі та благочесті.

По завершенні богослужіння настоятель храму протоієрей Василій Беля подякував усім присутнім за молитовне спілкування та розділену духовну радість.

Автор та фото: прот. Ігор Бембило

ФОТОАЛЬБОМ дивіться ТУТ >>>

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.