8 січня священнослужителі єпархії вже традиційно вітають свого архієрея з Різдвом Христовим. Цього року у Храм Нерукотворного Спаса, що на Єпархіальному комплексі Хустської єпархії, зібралися отці благочинні та інші священнослужителі, щоб разом з владикою Марком розділити радість святкової молитви.
Після вечірнього богослужіння Митрополита Марка від імені духовенства єпархії привітав з Різдвом Христовим секретар Хустського єпархіального управління архімандрит Іов (Стець). Владика Марк у своєму слові наголосив на необхідності жити в мирі з Богом та людьми, слідувати заповідям Господнім, та також привітав усіх присутніх з святом народження Христа.
Під час вітання Митрополита Марка духовенством та мирянами, яке відбувалося у кінці богослужіння, єпархіальний хор священнослужителів співав чисельні колядки до народження Спасителя.
Фотоальбом публікації: Духовенство єпархії привітало Митрополита Марка з Різдвом Христовим









