
У святу Різдвяну ніч Високопреосвященніший Марк, Митрополит Хустський і Виноградівський, відслужив святкову всенічну та Божественну літургію у Свято-Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. Хуст, де йому співслужили клірики собору. Після літургії Митрополит Марк привітав жителів міста з великим святом і відмітив велику важливість духовного значення цього великого дня для нас, як явлення новонародженого Бога в світ для спасення всіх людей через Своє втілення в нашу природу, щоб подолати гріх заради нас.
Відеовітання Митрополита Марка на телеканалі М-Студіо
Фотоальбом публікації: Митрополит Марк зустрів Різдво Христове у кафедральному соборі
диякон Сергій Гук









