Голова Місіонерського та Молодіжного відділу прот.Сергій Алексій привітав випусників дошкільного та шкільного закладів с. Нересниця зі святом

0
2409

27 травня на запрошення випусників прот. Сергій Алексій, взяв участь у святі останього звоника. В своєму слові він привітав випусників із закінченням школи та учнів з закінченням навчального року, а також побажав усім плідної праці у здобутті знань, які здобуваються тільки з Божою допомогою та його благословенням.

28 травня в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, був проведений подячний молебень для випускних класів школи. В слові до випускників було акцентовану увагу на активній участі молоді в житті Церкви. Також було дано настанови та поради, якою дорогою їм потрібно рухатися, щоб здобути те, що їм потрібно майбутнього життя. В кінці всі отримали благословення та іконки Спасителя та Божої Матері.

30 травня прот. Сергій Алексій, взяв участь у випуску дошкільного навчального закладу, де привітав дітей з закінченням та побажав ім радості, слухнянності та уваги у майбутньому навчанні, щоб їх завжди охороняв Ангел Хранитель. У знак свята всі отримали пам’ятні іконки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.