22 грудня голова місіонерського та молодіжного віділу прот. Сергій Алексій відвідав Вільшанський дитячий будинок-інтернат. Від імені Хустської Єпархії привітав дітей зі святом святителя Миколая Чудотворця та передав вихованцям закладу подарунки.
Також цього дня голова відділу відвідав молодіжне відділення “Парасолька” у м.Тячів. Всіх вихованців привітав з святом та побажав бути чемними та слухняними,піклуватися один про одного.









