Голова місіонерського та молодіжного відділу відвідав інтернати

0
1971

22 грудня голова місіонерського та молодіжного віділу прот. Сергій Алексій відвідав Вільшанський дитячий будинок-інтернат. Від імені Хустської Єпархії привітав дітей зі святом святителя Миколая Чудотворця та передав вихованцям закладу подарунки.

Також цього дня голова відділу відвідав молодіжне відділення “Парасолька” у м.Тячів. Всіх вихованців привітав з святом та побажав бути чемними та слухняними,піклуватися один про одного.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.