Хресний хід у м. Рахів

0
2409

У РАХОВІ ПРОЙШОВ ХРЕСНИЙ ХІД
14 серпня 2018 року з благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, відбувся Хресний хід в Рахові на честь 1030 ліття Хрещення Київської Русі з молитвою за мир та благодать в Україні. В Хресній ході взяли участь всі священники Рахівського благочиння, а також благочинний Ясінського округу прот. Віталій Кемінь, благочинний Великобичківського округу о.Василій Ковач при великій кількості вірян району та жителів міста.
Хресній ході передувало звершення Божественної літургії за мир та благодать в Україні. Літургія відбулася у Свято-Хресто-Воздвиженському храмі. Потім вулицями Рахова співаючи молитви й піснеспіви благоговійно пронесли хоругви, Святе Євангеліє, Хрест, ікони та місцево шановані Святині.
На головних перехрестях міста священики читали Святе Євангеліє та окропляли місто святою водою. Нинішня Хресна дорога у важкий для нашої країни час дала можливість в думках перенестися до Голгофи і найбільш глибоко усвідомити той тернистий шлях пройдений нашим Спасителем Іісусом Христом заради нашого спасіння, й заради миру і благодаті в нашій Україні, милосердя, терпіння.
Закінчився Хресний хід на площі перед Свято-Духівським храмом молебнем за мир, за Богом бережену державу нашу – Україну, її владу, воїнів та за всіх людей.
На закінчення, було виголошено слово Великобичківським благочинним о.Василієм Ковачом. Благочинний протоієрей Володимир Руснак поблагодарив священноначаліє, районну та міську владу, працівникам правоохоронних органів за надану можливість здійснити Хресний Хід та за правопорядок.
Насамкінець Рахівський благочинний о.Володимир благословив народ своїм пастирським благословенням та єлеопозував присутніх. Були виголошеніі уставні многолітня.
Прот.Володимир Руснак.Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.