Настоятель храму радо зустрiчав процесiï, якi приïхали роздiлити з ними радiсть храмового свята. Божественну Лiтургiю очолив отець Олександр, настоятель Свято-Троїцького храма села Зарiча iз собором духовенства.
Пiд час лiтургiï була пiднесена молитва за мир в державi.
На запричасному стиху виголосив проповiдь отець Іоанн Андрашко та привiтав всiх з днем Ангела. По закiнченню літургії у храмi служили вечiрню, а у дворi храму – панахиду.
Пiд час вечiрнi благочинний отець Павел Староста помазував усіх освяченим єлеєм.
Автор та фото: Василь Данко














