Митрополит Марк читав Великий покаянний канон у селі Синевір

0
2197
Великий покаянний канон Синевір

Вже вдруге у вівторок першої седмиці Великого посту в с. Синевир, читання Покаянного Канону Андрія Критського, звершив Високопреосвященніший Марк , Митрополит Хустський і Виноградівський.

Багато прихожан Свято-Успенського храму прийшли, щоб помолитися зі своїм архіпастирем, послухати слова Великого Канону, який надихає на подвиг посту , молитви і покаяння.

Після закінчення читання канону, Владика звернувся до своєї пастви зі словами настанови. Його Високопреосвященство нагадав кожному присутньому в храмі про важливість всіх християнських чеснот. Особливу Увагу Владика звернув на велике значення покаяння, через яке людина отримує прощення гріхів від Бога. Через покаяння, сказав Владика, людина примиряється з Богом і отримує мир внутрішній, духовний а через нього і мир в суспільстві. Як приклад владика навів історію про Ніневію в яку Господь послав пророка Іону з проповіддю покаяння. Люди почувши пророка покаялись і Господь змилувався над Ниневією.

Владика Марк закликав всіх в ці святі дні принести Богу щире каяття і просити Бога щоб Він дав і на нашу землю довгоочікуваний мир.

автор: прот. Михаїл Паканич

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.