Митрополит Марк очолив богослужіння у с. Торунь на Міжгірщині

0
3066

26 січня 2017 року настоятель Свято-Введенського храму с. Торунь Міжгірського району прот. Федор Голодняк молитовно відзначив своє 40-ти річчя. Божественну Літургію у цей день очолив Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.

Його Високопреосвященству співлужили: секретар єпархії прот. Іоанн Розман, намісник Свято-Симеонівського монастиря м. Виноградів архімандрит Симеон (Голубка), благочинний Міжгірського округу прот. Петро Савка, благочинний Синевірського округу прот. Іоанн Паканич, благочинний Келичинського округу прот. Сергій Панько, настоятель прот. Федор Голодняк зі священиками Міжгірського та Келичинського благочинь.

Богослужіння проходило урочисто у піднесеному молитвенному дусі. Незважаюся на будний день та морозну погоду, багато парафіян прийшли помолитися з Владикою та привітати свого настоятеля з його ювілеєм. Після літургії Владика привітав настоятеля храму з ювілеєм 40-ти річчам і удостоїв його церковної нагороди “Право служити Божественну літургію з відкритими царськими вратами до молитви “Отче наш”. І призвав на всіх Боже благословіння.

Автор та фото: прот. Віталій Савка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.