26 листопада, у день, коли Православна Церква вшановує пам’ять великого проповідника Слова Божого святителя Іоанна Златоуста, Високопреосвященніший Марк, Митрополит Хустський і Виноградівський, очолив святкове богослужіння у Кафедральному соборі м. Хуст. У цей день у соборі відзначають друге престольне свято.
Правлячому архіпастирю співслужили духовенство собору та Хустської єпархії.
За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.
Проповідь виголосив прот. Михаїл Паканич, клірик храму с. Синевір Міжгірського району.
По закінченню літургії, митрополит Марк разом із духовенством та всіма присутніми, освятили новозбудовану каплицю на території Кафедрального собору.
У заключному слові Його Високопреосвященство наголосив на сповідничеських трудах святителя Іоанна Златоуста, на його вмінні привертати людей до Христа та закликав на всіх Боже благословення.










































































