11 грудня, у 25 неділю по П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив Божественну Літургію на фундаменті храму, що будується у смт. Міжгір’я-Прохідне.
Йому співслужили: благочинний Міжгірського округу прот. Петро Савка з духовенством благочиння. Не зважаючи на морозну погоду, за Божественною Літургією з владикою прийшло помолитися багато людей.
Під час служби підносили свої горячі молитви до Бога за спокій та мир в нашій державі.
Багато діточок причастилися Святих Христових Таїн.
У своїй проповіді владика підкреслив важливість молитви та покаяння в житті православних християн.
За старанні труди настоятель Свято-Михайлівського храму с.Верхній Бистрий Міжгірського району прот. Васілій Добош, який займається будівництвом цього храму, був відзначений ювілейною медаллю до 100-річчя Мараморош-Сиготського процесу.
Автор та фото: ієр. Віталій Савка

















