На Єпархіальному комплексі Хустської єпархії святкували на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»

0
2328

complex06112014_48Святкову літургію у день святкування іконі «Всіх скорботних Радість» – другого престольного свята храму на Єпархіальному комплексі – очолив правлячий архієрей Митрополит Хустський і Виноградівський Марк разом з єпископом Угольським Антонієм, вікарієм Хустської єпархії. Владикам співслужили священнослужителі єпархії. За богослужінням співав Єпархіальний священицький хор.

Історія святкування на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» на єпархіальному комплексі йде десятиліття назад. Тодішній правлячий архієрей Хустської єпархії єпископ Іоанн (Сіопко) благословив відкрити храм на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» у підвальному приміщенні храму, який ще будувався. Храм вже збудований і освячений на честь Нерукотворного образу Спасителя, а святкування на честь ікони «Всіх скорботних Радість» відбувається як друге престольне.

У кінці літургії та молебню Митрополит Марк вручив високі нагороди – ювілейні медалі до 100-річчя Мараморош-Сиготського процесу над православними – всім, хто приймав активну участь у підготовці та проведенні торжества, яке відбулося 21 жовтня 2014 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.