Паломницька поїздка вихованців церковної школи с. Верхнє Водяне (Ріка)

0
2304
Діти відвідали Православні Лаври

Вихованці Церковної школи Свято-Успенського Храму с. Верхнє Водяне (Ріка) разом з настоятелем, матушкою та батьками, у кількості 48 чоловік здійснили паломницьку поїздку по святиням України зокрема у Києво-Печерську та Почаївську Лаври.

З благословення Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського, 1 червня 2017 року вихованці церковної школи в кількості 34 –х діточок віком від 6 до 15 років на чолі з настоятелем протоієреєм Феодором Шутко після молитви вирушили в довгоочікувану і заслужену поіздку.

Прибувши до Києво-Печерської Лаври діточки розмістилися в Лаврській гостинниці та вирушили до дальніх та ближніх печер, де мали змогу прикластися до святих смощей Уугодників Божих. Після чого діточкам була проведена екскурсія по Лаврі під час якої токож було відвідано Успенський Собор та 96 метрову дзвіницю, на яку діти піднялись на саму вершину пройшовши 200 сходинок. Наступного дня діти були присутні на богослужінні в трапезному Храмі, яке очолював намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Павло, в співслужінні архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона.

Після Літургії діти відвідали такі пам’ятки міста Києва як Софійський собор, Михайлівський Собор, Площу Незалежності, вулицю Хрещатик, Арку дружби Народів, річковий Порт та мали змогу покататися на фунікулері, і після молитви вирушили до Почаївської Лаври.

Прибувши до Почаївської Лаври зранку 4 червня в Неділю в день Святої Тройці П’ятидесятниці куди прибуло також велика кількість паломників настільки, що Троїцький собор був вщент заповнений паломниками.

В Почаєві діти приклалися до чудотворної Почаївської Ікони Божої Матері, Стопи Пресвятої Богородиці та до мощей святих угодників Божих Іова та Амфілохія Почаївських та до інших Святинь Лаври.

І після молитви вирушили додому, всі присутні були дуже задоволені поїздкою зокрема красою та величчю святинь Української Православної Церкви.

Загалом поїздка зайняла 3 доби. Це перша поїздка вихованців Церковної школи Свято-Успенського Храму с. В.Водяне-Ріка за межі Закарпатської області. До цього часу було організовано 4 паломницькі поїздки по майже всім монастирям закарпатської області та 2 благодійні по дитячих будинках м. Свалява та м. Батєва куди діточки привезли гостинці, продукти харчування та різний необхідний одяг, тощо.

Автор та фото: прот. Феодор Шутко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.