28 серпня, у свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, православні віруючі села Синевир Міжгірського району відзначають престольний празник свого святого храму.
Розділити святкову радість з місцевими мешканцями приїхали парафіяни багатьох храмів Тереблянської долини.
Святкове богослужіння очолив настоятель Синевирського храму протоієрей Іоанн Паканич у співслужінні духовенства Синевирського благочиння.
Завершилась свята літургія урочистим хресним ходом навколо храму.
По його завершенні архімандрит Алексій (Бринчак) привітав місцевих священиків та парафіян із престольним святом їхнього храму.
В свою чергу протоієрей Михаіл Паканич щиро подякував усім присутнім за радість спільної молитви, побажав доброго здоров’я, миру та молитовного заступництва Пресвятої Богородиці.
авт. прот. Ігор Бембилофото









