
28 серпня 2015 р. у м.Виноградів в храмі Успіння Божої Матері де настоятелем є архімандрит Симеон (Голубка) відбулося престольне свято. Вже по давній добрій традиції на молитву у день Успіння Пресвятої Богородиці приходять багато священнослужителів, людей і процесії з усіх куточків району.
По закінчені Божественної літургії здіснили хресний хід біля храму з читанням Святого Євангелія, з проголошенням многая літ і окропленям святою водою всіх зібравшихся на свято.
прот. Михаїл Бідзіля (молодший)









