З 13 по 16 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія . у місті Києві проходила V Всеукраїнська конференція керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї, яку проводив Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї.
З благословення Митрополита Хустського та Виноградівського Марка в
роботі конференції взяв участь голова місіонерського та молодіжного
відділів Хустської єпархії прот.Сергій Алексій.
Більше матеріалу за www.family.church.ua.
Автор та фото: прот. Сергій Алексій










