У понеділок 21 грудня у Закарпатській ОДА пройшла традиційна передноворічна зустріч керівництва області із Радою Церков і релігійних організацій Закарпаття. Хустську єпархію УПЦ на зустрічі представляли секретар єпархії прот. Іоанн Розман та настоятель кафедрального собору м. Хуст прот. Василій Поляк, які передали керівництву області вітання Митрополита Хустського і Виноградівського Марка з нагоди наступаючих свят Різдва Христового та Нового Року.
Голова облдержадміністрації Геннадій Москаль та голова обласної ради Михайло Рівіс мали з представниками християнських конфесій області спільну розмову стосовно різноманітних питань церковного та світського життя. Всі учасники обмінялися побажаннями миру та злагоди у 2016 році.











