Загальноміський конкурс «Святий Миколай – моїми очима» в м. Рахів

0
2709

«Святий Миколай - моїми очима»19 грудня, у день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських, чудотворця, школярі, які одержали перемогу у конкурсі «Святий Миколай – моїми очима», в м. Рахів отримали подарунки від Свято-Пантелеймонівської парафії м. Рахів Хустської Єпархії Української Православної Церкви.

На відкритті ялинки настоятель Свято-Пантелеймонівського храму м. Рахів, протоієрей Михаїл Шутко звернувся зі словом привітання та подяки за сприяння у проведенні конкурсу, а також наголосив: «День Святого Миколая – довгоочікуване для всіх. Це нестерпне, або навіть приємне очікування цього дня в дитячій уяві малюється багато картин. Який же Святий Миколай? Що ж він принесе мені? Чи я був чемний? Що я буду йому розказувати? Якого віршика? Чи побачу я його цього разу».

Тому на конкурсі запропоновано намалювати малюнки – втілити дитяче бачення Святого Миколая, а також всього, що з ним пов’язано».

«Святий Миколай - моїми очима»17 грудня, завершився творчий конкурс «Святий Миколай – моїми очима», що проводився серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Рахова. На конкурс школярі виготовляли листівки будь-якою технікою – олівцями, фарбами, фломастерами, текстилем, акрилом. До участі в конкурсі залучалися школярі всіх шкіл м. Рахова.
Роботи оцінювало журі: голова журі – прот. Михаїл Шутко (старший), Думин В. В. депутат Рахівської районної ради депутат від міста Рахова, Бабинець Д. Й. депутат Рахівської районної ради депутат від міста Рахова, Ворохта М.М., вчитель ЗОШ№1 м. Рахів, Білічак Н.Г., вчитель ЗОШ№2 м. Рахів, Кляп Ю.П., вчитель ЗОШ№3 м. Рахів.

Всі учасники конкурсу отримали в подарунок солодощі, а 15 призерів отримали дипломи та подарунки.

Конкурс проводиться вже п’ятий раз з метою розвитку дитячої творчості та вивчення життя та чудотворних діянь найбільш «дитячого» святого – Миколая Чудотворця.

Автор: Козурак Михайло
Фото: Павлюк Людмила

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.