1 вересня наша країна відзначає «Свято першого дзвоника» або День Знань. Цього дня духовенство Тереблянської долини відвідало сільські школи, де прийняли участь в урочистостях, присвячених Дню знань. У своїх вітальних словах священики бажали учням Божої допомоги у навчанні та подоланні труднощів.
У всіх храмах Синевирського благочиння були звершені молебні перед початком навчального року.
Учні разом зі своїми батьками та вчителями приходили в храм попросити Божого благословення на успішне проведення нового навчального року.
В знак благословення священики окропили школярів святою водою та подарували їм іконки.
Указ про заборону у священнослужінні клірика Хустської єпархії
18 листопада 2025 року керуючим Хустською єпархією Української Православної Церкви, високопреосвященнішим Марком, митрополитом Хустським і Виноградівським, було...