Святкове богослужіння у Монастирі с. Колочава

0
3157
Святкове богослужіння у монастирі с. Колочава
Святкове богослужіння у монастирі с. Колочава

15 червня 2014 року, у день, коли Православна Церква святкує Неділю Всіх Святих, чоловічий монастир с. Колочава Міжгірського р-ну на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість» зібрав багатьох священнослужителів. У цей день обитель святкувала дві важливі події – чергова річниця першої Божественної літургії на цьому місці та 55 річчя настоятеля монастиря архімандрита Алексія (Бринчака).
Божественну літургію у день свята очолили два архієреї – виходці із Закарпаття: правлячий владика Хустської Єпархії Архієпископ Хустський і Виноградівський Марк та правлячий архіпастир Бердянської Єпархії єпископ Бердянський і Приморський Єфрем. Їм співслужили 17 священнослужителів Хустської, Мукачівської та Санкт-Петербуржської єпархій.

Після літургії відбувся хресний хід навколо храму обителі, у кінці якого архієпископ Марк звернувся до всіх присутніх із словом настанови. Проповідь під час літургії виголошував єпископ Єфрем. Обидва владики наголошували на необхідності дивитися на приклади життя святих угодників Божих та пробувати виконувати їхні настанови у слідуванню за Христом та виконанні заповідей Божих.
З нагоди 55-річчя та за труди на благо Православної Церкви настоятеля монастиря отця Алексія (Бринчака) було нагороджено ювілейною золотою медаллю до 100-річчя Мараморош-Сиготського процесу.

Фото: Святкове богослужіння у Монастирі с. Колочава

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.