10 серпня 2016 року у каплиці с. Нанково Хустського району відбулося святкове богослужіння на честь ікони Божої Матері “Нанківська”, яка зявилася на цьому місці у 1690 році. Високопреосвященніший Марк, Мирополит Хустський і Виноградівський очолив богослужіння, за яким молилися багато священиків та вірян, а також прочан з усієї області.
Як повідомив прот Іоанн Розман, секретар Хустської єпархії, у цей день на місці явлення ікони було освячено фундамент під будівництво нового храму на честь Нанківської ікони Божої Матері.
Митрополит Марк привітав усіх присутніх зі святом і помазав освяченим єлеєм.
фото: Голос Карпат



















