Свято на честь Нанківської ікони Божої Матері

0
3354

10 серпня 2016 року у каплиці с. Нанково Хустського району відбулося святкове богослужіння на честь ікони Божої Матері “Нанківська”, яка зявилася на цьому місці у 1690 році. Високопреосвященніший Марк, Мирополит Хустський і Виноградівський очолив богослужіння, за яким молилися багато священиків та вірян, а також прочан з усієї області.

Як повідомив прот Іоанн Розман, секретар Хустської єпархії, у цей день на місці явлення ікони було освячено фундамент під будівництво нового храму на честь Нанківської ікони Божої Матері.

Митрополит Марк привітав усіх присутніх зі святом і помазав освяченим єлеєм.

фото: Голос Карпат

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.