2 серпня жителі Тереблянської долини молитовно вшановували пам’ять пророка Божого Ілії у Свято-Михайлівському храмі села Негровець. Парафія села Негровець в цей день святкує друге престольне святого свого старовинного храму.
Святкове богослужіння, на яке зібралось чимало людей, очолив ієромонах Кирилл (Маскаль) у співслужінні духовенства сусідніх сіл. Протоієрей Михаіл Зятюк виголосив проповідь, в якій акцентував увагу на вірність християнина Богові за будь-яких обставин.
По завершенні богослужіння настоятель храму протоієрей Василій Беля подякував усім присутнім за молитовне спілкування тарозділену духовну радість. Свято закінчилося помазанням святим єлеєм.









