У день Скоропослушниці відбулося богослужіння у Грушівському монастирі

0
2554

22 листопада 2013 року у день ікони Божої Матері названої «Скоропослушниця» Архієпископ Хустський і Виноградівський Марк відправив богослужіння у Свято-Архангело-Михайлівському чоловічому монастирі с. Грушево Тячівського району. Владика запропонував відзначати свято на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниці» у цьому монастирі кожен рік. Як розповів настоятель монастиря архімандрит Петро (Країло), він вже довгий час думав про те, як достойно прославити Богородицю у їхньому монастирі і, тому побажання владики дуже вчасне.

Знайдений фундамент у Грушівському монастирі
Знайдений фундамент у Грушівському монастирі

У цей день у монастирі відбулися дві хіротонії: священицька та дияконська. Ставленики були підготовлені у Грушівському монастирі, один з яких є його насельником. Примітно, що і на другий день після престольного свята зібралося досить багато людей та священиків з навколишніх парафій.

Святкове богослужіння на честь ікони Божої Матері, яка знаходиться у Афонському монастирі Дохіар закінчилося проповіддю правлячого архіпастиря, у якій владика Марк наголосив на необхідності звертатися у молитвах до Пресвятої Діви та шанувати Її, як цьому вчить Свята Православна Церква.

Грушівський монастир
Рештки, знайдені під час розкопок

У Грушівському монастирі проводяться розкопки руїн древнього храму, під час яких знайдені рештки скоріше за все, що ченців, які населяли цю обитель у древності. Знайдено людський череп з залишком наконечника стріли, що свідчить про насильницьку смерть насельників. Обитель розбудовується та прикрашається.

ФОТОРЕПОРТАЖ: У день Скоропослушниці відбулося богослужіння у Грушівському монастирі

прот. Іоанн Шандра

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.