У День свого народження митрополит Марк освятив храм у с. Руське Поле

0
2671

gamada_16 грудня 2015 року, Його Високопреосвященство Марк, митрополит Хустський і Виноградівський молитовно відзначив День свого народження. У цей радісний день, в Свято-Димитрівському храмі с. Руське Поле, владику Марка радо зустрічали настоятель храму прот. Николай Гамада з сонмом духовенства, Парафіяльною радою, дітками та щирими прихожанами. У співслужінні благочинних, настоятелів монастирів та духовенства, правлячий архієрей звершив освячення храму та Божественну Літургію.

За богослужінням возносилася особлива молитва про мир в Україні. Душею храму став благодатний спів двох хорів, які так величаво оспівували Великого Творця. Сила великого торжества свята була помітна у великій кількості прихожан, котрі затамувавши подих, дякували Богу за безмежну милість, яку Він подарував у величі новозбудованого храму. Сльози радості на очах блищали у всіх, коли діти недільної школи через віршики-привітання огортали своєю любов‘ю дорогого владику, який зустрічав в цей день 64 рік.

Не можна забути про ті чудові слова-науки, які лунали з уст люблячого архіпастиря. Слова подяки сказав дорогому владиці настоятель храму: «Дорогий нашому серцю, владико! Блага вісточка про ваш намір відвідати наш храм, пробудила в нас радість, щастя і духовне задоволення. Ми щасливими очима бачимо Вас, ми з любов‘ю і благоговінням зустрічаємо Вас. День Ваших відвідин – свято для всього села, яке запишеться в історичну книгу нашого храму. Апостольська ревність і батьківська любов Вашого Високопреосвященства осяяли шлях до нашого храму. Високо цінуючи Вашу увагу до нас, ми поволі заглядаємо в глибину своєї душі й запитуємо себе: «Чи достойні ми такої милості?» Відповідь на це запитання будемо чекати від вас, дорогий владико. Нива Христова, якої торкнулися ваші стопи, уже неодноразово удостоювалася благодатних променів Вашого святительського світла. При всьому старанні ділателів, вона, можливо, не достатньо возділана. Тож просимо строго не судити нас, а якщо можна, покрийте наші немочі своєю архіпастирською любов‘ю, якою переповнене ваше серце. Від щирої душі вітаємо Вас з Днем народження! Знаємо різницю між двома словами «подобатися» і «любити». Ці слова різні. Якщо подобається господарю квітка, то він її зірве, але якщо він її любить, то він буде її поливати. Милість Божа поливає Вас Своєю любов‘ю вже 64 рік. Ми просимо Бога, щоб і надалі Він Вас любив і посилав терпіння, душевних і тілесних сил, здоров‘я, наснаги і довголіття. Іс полла еті, Деспота!»

Після закінчення Літургії, владика помазав всіх святим єлеєм.

прот. Миколай Гамада

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.