У Міжгірї пройшла сповідь священиків двох благочинь

Сповідь провів архімандрит Ісаакій (Чаклей)

0
1803

23 березня 2017 року, в четвер 4-ї седмиці святої Чотиридесятниці, у Свято-Покровському храмі смт. Міжгір’я відбулася сповідь священиків Міжгірського та Келичинського благочинь Хустської єпархії.

Таїнство Сповіді провів намісник Свято-Троїцького чоловічого монастиря архімандрит Ісаакій (Чаклей).

Духівник привітав священнослужителів із загальним таїнством покаяння, закликав зберігати свої серця в чистоті та бути взірцем для своєї пастви.

Після сповіді були проведені збори священиків Міжгірського благочиння.

Автор та фото: прот. Віталій Савка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.