23 березня 2017 року, в четвер 4-ї седмиці святої Чотиридесятниці, у Свято-Покровському храмі смт. Міжгір’я відбулася сповідь священиків Міжгірського та Келичинського благочинь Хустської єпархії.
Таїнство Сповіді провів намісник Свято-Троїцького чоловічого монастиря архімандрит Ісаакій (Чаклей).
Духівник привітав священнослужителів із загальним таїнством покаяння, закликав зберігати свої серця в чистоті та бути взірцем для своєї пастви.
Після сповіді були проведені збори священиків Міжгірського благочиння.
Автор та фото: прот. Віталій Савка














